Jak bezpiecznie zainstalować oświetlenie bożonarodzeniowe na budynkach, lampach ulicznych czy wysokich drzewach? Spróbuj wykorzystać podnośniki koszowe, które sprawnie i bezpiecznie pozwolą zawiesić każdą ozdobę świąteczną.

Czym się charakteryzuje podnośnik koszowy?

Podnośnik koszowy to specjalistyczne urządzenie, które służy do podnoszenia ludzi lub towarów na duże wysokości. Podnośnik koszowy składa się z ruchomego ramienia hydraulicznego, na którego końcu znajduje się kosz lub platforma. Kosz może być sterowany przez osobę w nim znajdującą się lub przez operatora na ziemi. Podnośnik koszowy ma wiele zalet i zastosowań w różnych branżach, takich jak budownictwo, lakiernictwo, reklama, pielęgnacja zieleni, instalacja oświetlenia czy naprawa linii energetycznych. Podnośnik koszowy pozwala na bezpieczne i sprawne wykonywanie prac na wysokościach, do których trudno dotrzeć innymi sposobami. Podnośniki koszowe mogą być różne pod względem wielkości, zasięgu, udźwigu, napędu czy smarowania. Aby wybrać odpowiedni podnośnik koszowy, należy wziąć pod uwagę potrzeby i wymagania użytkownika. 

Jakie są podnośniki koszowe? 

Na rynku dostępne są zwyżki o różnych parametrach technicznych. Klienci do wyboru mają podnośniki koszowe z ramieniem o różnej wysokości. W naszej formie proponujemy klientom zwyżki o wysokości od 16 m do 61 m. To sprawia, że można w nich wykonać pracę na bardzo różnych wysokościach. Co więcej, zwyżki dostępne są na nadwoziu o z napędem na jedną oś lub na wszystkie osie. W efekcie mogą one być wykorzystywane do prac na terenach dobrze utwardzonych — np. chodnikach, drogach, oraz na terenach, gdzie nie ma utwardzenia -np. w parkach. Co więcej, praca na wysokościach w koszu znajdującym się na końcu wysuwanego ramienia musi być bezpieczna i stabilna. Dlatego też podnośniki koszowe wyposażone są w stosowne wsporniki, które stabilizują nie tylko samochód, ale również ramię z koszem, co minimalizuje ruch kosza podnosząc jednocześnie bezpieczeństwo osób w nim przebywających.

Oświetlenie świąteczne — skorzystaj z podnośników koszowych

Specyficzna budowa zwyżek, a w szczególności wysuwane ramię zakończone koszem sprawia, że jest to wymarzony sprzęt do prowadzenia bezpiecznych prac na wysokościach. Pracownicy na takim podeście są bezpieczni i jednocześnie mogą mieć dwie ręce wolne do pracy, co zasadniczo przyspiesza zaplanowane działania. To doskonale sprawdza się podczas mocowania i zawieszania dekoracji bożonarodzeniowych.

Podnośnik koszowy można wykorzystać w domu do zawieszenia oświetlenia świątecznego np. przy dachu budynku lub przystrojenia większej choinki bożonarodzeniowej w ogrodzie. Będzie idealne do zawieszenia Mikołajów na ścianach czy zawieszenia migającej gwiazdy betlejemskiej. 

Dekoracje świąteczne to nie tylko domena prywatnych domów. O uroczystą oprawę świąteczną dbają właściciele firm oraz włodarze miast. Pięknie oświetlone obiekty, neonowe dekoracje świąteczne na ścianach, przystrojone choinki, a nawet dekoracje przy głównych traktach miejscowości czy na rynkach są zawsze mile widziane przez pracowników, kontrahentów i mieszkańców. 

Jak wynająć podnośnik koszowy do wykonania dekoracji bożonarodzeniowych?

Jeśli chcesz przyozdobić świątecznie dom, firmę, rynek czy ulicę zgłoś się do naszej firmy. W ramach usług wypożyczamy podnośniki koszowe go wszystkich zadań na wysokościach — także do wykonania dekoracji świątecznych. Co ważne, możesz wypożyczyć samochód wraz z kierowcą i operatorem zarazem, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na poszukiwaniu fachowca ze stosowanymi uprawnieniami. U nas znajdziesz różne modele podnośników koszowych — od niewielkich zwyżek o wysokości 16 m do ciężkich samochodów podnoszących kosz na wysokość 61 m. W ten sposób możesz przystroić każdy, nawet niezwykle wysoki budynek czy drzewo. Samochód możesz pożyczyć na godzinę czy kilka godzin w zależności od zakresu realizowanych prac. W ten sposób szybko i bezpiecznie zainstalujesz dekoracje bożonarodzeniowe.