Aktualności

miniladowarka
Aktualności

Budowa poza terenem utwardzonym — jakie maszyny będą potrzebne

Brak dostępu do dróg utwardzonych i asfaltowych może być powodem wydłużenia w realizacji prac prowadzonych na budowach położonych poza terenami z siecią drogową. Dlatego też w budownictwie wykorzystuje się maszyny i pojazdy wyposażone w napęd pozwalający na sprawne poruszanie się urządzeń poza szosami. Przedstawiamy niektóre maszyny budowlane i pojazdy, z których skorzystasz na takich placach budowy. 

Czytaj więcej

kontenery-biurowe
Aktualności

Kontenery biurowe — wygodne rozwiązanie bez dużych nakładów

Prowadzenie działalności gospodarczej z jednej strony wymaga odpowiednio przygotowanego miejsca, a z drugiej strony uważnej analizy wydatków. Przy prowadzeniu biznesu ważny jest także czas realizacji inwestycji oraz stopa jej zwrotu. Kontenery biurowe doskonale wpisują się w potrzeby przedsiębiorców szukających rozwiązań dostosowanych do potrzeb, szybkich w realizacji i niedrogich. Poznaj zalety kontenerów biurowych.

Czytaj więcej

Aktualności

Wiosenne porządki na działce, w parku, ogrodzie — jakich maszyn możesz potrzebować

Wiosna to doskonały moment na wykonanie prac porządkowych w ogrodzie, działce czy parku. Właściwe przygotowanie terenu na sezon wiosenny, letni i jesienny będzie skutkować nie tylko wyższą estetyką przestrzeni, ale także pomoże roślinom na wybujały wzrost. Większość prac możesz wykonać ręcznie, jednakże są takie roboty, do których wykorzystanie maszyn będzie niezbędne lub zasadniczo przyspieszy realizację zaplanowanych działań. Czytaj więcej

602-232-373