Wiele branż gospodarki wymaga użycia specjalistycznego sprzętu i maszyn. Coraz większą popularnością cieszą się specjalistyczne pojazdy transportowe HDS. Znajdują szerokie zastosowanie w branży budowlanej, w przemyśle oraz usługach związanych z działalnością komunalną na terenach miast. Zarówno pojazdy, jak i usługi oferowane są coraz częściej przez firmy specjalizujące się w wynajmie tego typu sprzętu. Poznaj naszą ofertę wynajmu HDS. 

Samochody ciężarowe HDS

Samochody ciężarowe HDS znajdują zastosowanie w branżach wymagających transportu ciężkich ładunków wielkogabarytowych, maszyn czy kontenerów. Zostały one odpowiednio dostosowane do tego, by w płynny i bezpieczny sposób wykonywać prace, których realizacja przy użyciu innych maszyn byłaby czasochłonna i kosztowna. Pozwalają na optymalizację czasu pracy oraz kosztów przedsięwzięcia. Co wyróżnia samochody ciężarowe HDS?

Samochody ciężarowe HDS umożliwiają nie tylko na sprawny transport towarów. Dzięki wyposażeniu samochodu w specjalistyczny wysięgnik możliwy staje się załadunek towaru, jego transport w miejsce docelowe oraz rozładunek. Cała praca wykonywana jest przy użyciu jednego samochodu. W ten sposób w znacznym stopniu ograniczamy koszty realizowanego przedsięwzięcia, nie musimy bowiem korzystać z osobnych maszyn, by móc załadować i przetransportować towar. 

W ofercie Avio-Star znajdą Państwo szeroki wybór samochodów ciężarowych HDS, które doskonale sprawdzą się podczas prac budowlanych i remontowych, w branży przemysłu bądź przy transporcie wielkogabarytowych towarów.

Podnośniki koszowe HDS

Wśród specjalistycznych pojazdów HDS znajdziemy także szeroką ofertę podnośników koszowych. Podnośniki koszowe to pojazdy posiadające wysięgnik z zamontowanym koszem — miejscem dla pracownika. Przy użyciu wysięgnika możliwe jest sprawne wykonywanie prac wysokościowych. Podnośniki koszowe znajdują zastosowanie w branży budowlanej, podczas remontów wysokich zabudowań, w branży reklamowej, gdzie konieczny staje się montaż reklam i billboardów. Niejednokrotnie wykorzystywane zostają przez strażaków, w akcjach ratunkowych i podczas pożarów, a także przez zarządców i właścicieli wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych do usuwania śniegu i lodu z dachów zabudowań.

Dużą zaletą podnośników koszowych jest mobilność tego typu urządzeń. Wysięgnik w łatwy sposób pozwala na dotarcie pracownikom bezpośrednio do miejsca, w którym ma być wykonana zlecona praca. Maszyny posiadają odpowiednie zabezpieczenia, zarówno na wysięgniku, gdzie zabezpieczony zostaje pracowni, jak i bezpośrednio przy pojeździe, jak na przykład ma to miejsce na nierównych bądź grząskich terenach. Samochód posiada specjalne podpory gwarantujące odpowiednią stabilność, a co za tym idzie pełne bezpieczeństwo wykonywanych prac. 

Wynajem pojazdów HDS

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem oraz szerokim możliwościom zastosowania samochodów HDS na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących wynajem tego typu samochodów. Korzystając z usług firmy Avio-Star otrzymują Państwo kompleksowe doradztwo w zakresie stosowanych maszyn i rozwiązań, dzięki czemu nasza oferta dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze usługi realizowane są za pomocą specjalistycznego sprzętu, a prace wykonywane przez doświadczonych i przeszkolonych operatorów. 

Co więcej, dbamy o bezpieczeństwo realizowanych prac, gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług. Kwestie formalne ograniczone są do minimum, a zasób posiadanych w ofercie specjalistycznych pojazdów HDS pozwala na realizację usługi wynajmu niemal “od ręki”. W ten sposób dbamy o optymalizację nie tylko czasu wykonywanych prac, ale także kosztów świadczonych usług.