Utrzymanie czystości i porządku – usługi dla osób prywatnych, firm i instytucji

Wiosna to czas na przeprowadzenie planowanych porządków w ogrodach czy na działkach, ale także na placach budów, na których wstrzymano prace na czas zimy. Prace porządkowe na tych obszarach nie należą do najłatwiejszych i często wiążą się z koniecznością częstego wywożenia gruzu i innych odpadów, takich jak szkło, piasek czy po prostu śmieci.

Jak ułatwić sobie generalne porządki w terenie? Warto jest skorzystać z zaufanego źródła i wypożyczyć sprzęt budowlany. Avio-Star oferuje szeroką gamę usług związaną z porządkowaniem oraz wywożeniem odpadów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z bogactwem naszej oferty.

W czym możemy pomóc? – Kontenery, oczyszczanie

Avio-Star świadczy usługi, które umożliwiają utrzymanie porządku zarówno na terenach publicznych, jak i prywatnych, takich jak przydomowe ogrody czy osiedlowe place zabaw. Popularną usługą jest wypożyczanie oraz obsługa profesjonalnych kontenerów, w których składowane są odpady. W naszej ofercie znajdują się zasobniki o pojemnościach 3, 4, 7, 17 i 36m3 zamykane i otwarte. Dodatkowo, dla osób prywatnych i firm proponujemy worki typu Big Bag, które pomieszczą do 1m3 dowolnych odpadów.

Zasobniki na odpady to nie jedyny rodzaj kontenerów, jakie mamy w swojej ofercie. W naszej ofercie mamy także kontenery sanitarne i magazynowe, które sprawdzą się podczas realizacji dużych prac porządkowych. Kontenery sanitarne są  przydatne podczas przeprowadzania dłuższych prac budowlanych czy też porządkowych na świeżym powietrzu. Można w nich zamieścić nie tylko toaletę, ale nawet prysznic i umywalkę z dostępem do bieżącej wody.

Kontener magazynowy również może okazać się przydatny podczas prac porządkowych, ponieważ do niego możemy schować wszystkie niezbędne do sprzątania sprzęty, takie jak kosiarki, odkurzacze i inne. Przechowywanie dużych narzędzi i maszyn jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

Poza wynajmem kontenerów prowadzimy także szeroką gamę usług z zakresu prac porządkowych. Pomagamy oczyszczać przestrzenie, takie jak działki, ogrody, budynki oraz pomieszczenia oferując wywóz szkła, wykładzin, tworzyw sztucznych, śmieci, gruzu oraz odpadów budowlanych, papy, roślin, drzew, gałęzi, liści i traw, ziemi oraz tzw. nieczystości stałych. Z przyjemnością pomożemy w cyklicznym oczyszczaniu pomieszczeń oraz otwartych terenów, a swoją ofertę zawsze dopasowujemy do określonych potrzeb klienta.

Mechaniczna zamiatarka i odśnieżanie

Kolejnym przydatnym w porządkach narzędziem, jakie mamy w swojej ofercie, jest mechaniczna zamiatarka. Jest to wysokiej klasy urządzenie przydatne podczas zamiatania dróg, sprzątania podziemnych garaży, hal magazynowych czy parkingów lub piwnic. W operowaniu zamiatarką mechaniczną pomaga zwrotna oraz prosta w obsłudze miniładowarka firmy CAT. Warto jednak dodać, że urządzenie to może być obsługiwane jedynie przez osobę uprawnioną do kierowania małymi koparkami, dlatego „w pakiecie” zapewniamy także operatora zamiatarki, który chętnie pomoże w pracach.

Zimą oraz późną wiosną urządzenia z dostępnego w ofercie parku maszynowego pozwalają nam na świadczenie usług także z zakresu odśnieżania – zarówno ulic oraz dróg osiedlowych, jak i parkingów czy podwórek. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż oraz dowóz chlorku wapnia, soli drogowej, piasku do likwidacji gołoledzi a także mieszanki solno-piaskowej. Mimo, że wiosna tuż za pasem – wciąż możemy potrzebować tych produktów oraz usług do prac porządkowych w naszym ogrodzie czy w parku.

Wiosna to często czas porządków i warto pamiętać, że istnieją firmy, które sprawią, że utrzymanie ładu może stać się dużo łatwiejsze. Wystarczy zadzwonić i powiedzieć, jakie czynności chcemy wykonać, a zespół ekspertów dobierze usługę dopasowaną do naszych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty Avio-Star – u nas znajdziesz sprzęt do przeprowadzenia kompleksowych prac porządkowych – od kontenerów na odpady, przewóz wielkogabarytowych odpadów pojazdami HDS, czy podnośniki koszowe do prac na wysokościach, a także zamiatarki i pługi śnieżne.