Avio-Star - Wywóz gruzu i śmieci, Kontenery, Transport + HDS 10 ton, Koparki, Koparko ładowarki, Fadromy, Rozładunki, Załadunki, Odśnieżanie, Monitou, Bobcat.

Wywóz śmieci, gruzu, odpadów komunalnych, odpadów budowlanych w pojemnikach i kontenerach. Transport HDS do 12 ton. Dźwigi, Podnośniki koszowe „Zwyżki”. Koparki, Koparko ładowarki, Fadromy itp. Wynajem Barakowozów. Wykopy i rekultywacja terenu. Załadunki i Rozładunki.

Usługi dźwigowe i transport + HDS do 12 ton

Usługi dźwigowe i transport + HDS do 12 ton.

W zakresie transportu i usług dźwigowych oferuje:

  1. Załadunek,  rozładunek i transport kontenerów biurowych, magazynowych, baraków i barakowozów na kołach.
  2. Załadunek, rozładunek i transport maszyn i urządzeń.
  3. Załadunek, rozładunek i transport materiałów budowlanych, stali długiej, drewna, kręgów betonowych, studni, kamieni, płyt kamiennych(slabów).
  4. Załadunek, rozładunek i transport rusztowań, szalunków i konstrukcji stalowych i drewnianych.
  5. Dodatkowo zapewniamy załadunek, rozładunek i transport szkła.

Dodatkowo zapewniamy montaż i demontaż konstrukcji stalowych, drewnianych itp.
Prowadzimy usługi dźwigowe (wynajem dźwigu) w pełnym zakresie, transport + HDS od 1 do 12 ton, specjalne przyczepy niskopodwoziowe do przewozu maszyn i urządzeń budowlanych i innych.
Posiadamy również specjalne urządzenia do załadunku i rozładunku kontenerów oceanicznych, samochodów ciężarowych i naczep (MANITU i HDS).
Prowadzimy również usługi rozładunku u załadunku samochodów i naczep na budowach z materiałów budowlanych  typu:  : stal, wełna, cegłą, bloczki, itp. Do tego posiadamy specjalny wózek terenowy 4X4, urządzenia HDS i dźwigi.

wstecz ->

Strona Główna | Kontakt | Mapa Strony | Linki Created by:
eDeleo.pl
Wszelkie prawa zastrzezone 2010 © Avio-Star